Pierwsze noworoczne podsumowanie bloga

Autor: 1 stycznia 2018 Wpisy ogólne

Rok 2017 odszedł do lamusa, przyszedł więc czas na pierwsze noworoczne podsumowanie bloga.

Ponieważ blog nie ma jeszcze roku (pierwszy wpis zamieściłem tu w marcu), dlatego dzisiejsze zestawienie ma jedynie cel porównawczy – abyśmy mieli do czego się odnieść w przyszłorocznym podsumowaniu bloga 😊

Jak możesz zauważyć w 2017 roku nie byłem tu zbyt aktywny…

W tym okresie udało mi się zamieścić zaledwie 4 wpisy, co niewątpliwie przełożyło się na niezwykle skromny wynik popularności bloga, który w 2017 roku zanotował zaledwie 569 odsłony.

Najchętniej czytanymi wpisami na blogu w 2017 roku były:

Nie ma co owijać w bawełnę, te statystyki nie są powodem do dumy.

Nie pozostaje mi zatem nic innego, jak solidnie zabrać się do pracy i znacznie zwiększyć swoją blogową aktywność w tym roku, aby w przyszłym roku naprawdę było się czym chwalić 😊

Tymczasem Tobie i Twoim bliskim życzę wszelkiej pomyślności w 2018 roku i serdecznie zapraszam Was do jak najczęstszych odwiedzin bloga.

Podziel się:

Adam Knopik

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się ze mną: info@adamknopik.com | +49 (0) 1575 1455059

Jeden komentarz

  • Seoit pisze:

    Bardzo fajny, aczkolwiek bardzo krótki wpis podsumowujący. Pozwoliłem sobie sprawdzić stronę pod kątem widoczności z użyciem zewnętrznych narzędzi takich ja między innymi Senuto. To co mogę doradzić by wspomniane statystyki były lepsze to przede wszystkim pisanie dłuższych wpisów. O ile krótkie zestawienia są dobre dla części wnikliwych użytkowników, to aby oni trafili na stronę to trzeba by na stronie było więcej tekstu by wyszukiwarka mogła dobrze sklasyfikować wpisy. Dobrze też będzie rozszerzyć content na stronie przy użyciu takich narzędzi jak Answer the Public, o którym pisałem na swoim blogu: http://seoit.pl/seo/answer-the-public-co-to-jest-i-jak-pomaga-rozwijac-seo-content/. Tak czy siak, życzę mnogich sukcesów i wytrwałości w blogowaniu. Pozdrawiam.

Napisz komentarz

info@adamknopik.com +49 1575 14 55 059